Obietnica

Nikt nie robi więcej, aby wspierać Cię w Twojej podróży do posiadania Pearl i nie tylko. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swoje doświadczenia związane z Pearl, zawsze będziemy pod ręką, aby doradzić i zainspirować.

Serwis pogwarancyjny

W Pearl wierzymy, że ten sam poziom troski i uwagi, jaki otrzymałeś podczas procesu zakupu, powinien pozostać przez cały czas jako właściciel. To etos, który przewija się przez wszystko, co robimy. Taki, który zapewnia dostęp do wsparcia agenta Pearl, gdziekolwiek mieszkasz Ty i Twój jacht.

Finansowanie

Nasi eksperci są dostępni, aby uczynić drogę do posiadania jeszcze bardziej przystępną. Przedstawiając Ci domy finansowe, takie jak Lombard Marine, będziesz mieć swobodę omawiania pakietu finansowego, który najlepiej odzwierciedla Twoją sytuację.

5 lat gwarancji

Każdy model Pearl z 2018 roku jest objęty wiodącą w branży kompleksową 5-letnią gwarancją, która ma chronić Twoją inwestycję i zapewniać absolutny spokój na długo w przyszłości.

Dostawa

Dostawa jachtu Pearl to wyjątkowe wydarzenie. Chwila tak satysfakcjonująca, jak doświadczenia, które napotkasz. Od momentu kompilacji po datę dostawy robimy wszystko, co możliwe, aby zapewnić bezproblemowe przeniesienie własności. Jedyne, o co prosimy, to zarezerwowanie Pearl dopiero po obejrzeniu modelu z pierwszej ręki podczas próby morskiej lub wizyty w fabryce.